„Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta.“

Virtuálna prehliadka

Kontakt: tel. č.: 0903 408 397

Prečo? Lebo sme knižnica plná života :-)

Knižnica pre mládež mesta Košice je tu pre Vás všetkým, či ste ešte v brušku, chodíte do škôlky, školy, alebo už máte cez deväťdesiat. Kupujeme knihy aj pre tých, ktorí chcú nielen čítať vo voľnom čase, ale aj učiť sa cudzí jazyk alebo preštudovať si napríklad pamiatky Benátok, poprípade si zahrať nejakú spoločenskú stolovú hru. A určite sme nespomenuli všetko, čo ako knižnica Vám dokážeme ponúknuť :-)

Pridajte sa k nám a môžete to zistiť. Ako čitateľa knižnice si Vás budeme rozmaznávať a v dnešnej uponáhľanej dobe Vám budeme aj všetko pripomínať. Čo všetko? Napríklad Vám pošleme 7 dní vopred sms, že už Vám končí členské do knižnice, aby ste zabehli na hociktorú z 21 pobočiek knižnice. Budeme Vám posielať maily a sms, keď zabudnete, že ste mali vrátiť knihu. Každý víkend, t.j. v piatok večer, Vám príde mailík so zoznamom nových kníh, ktoré sme do knižnice zakúpili. Ak ste dlho v práci a nestíhate pribehnúť vrátiť knihu, tak sme mysleli aj na Vás. Pokojne knihu vložte do Biblioboxu, ktorý je na bielom námestí Kulturparku a my Vám ju hneď na druhý deň odpíšeme z konta.

A prečo sme knižnica plná života? Požičiavame knihy, robíme besedy so spisovateľmi, tvorivé dielne s ilustrátormi, výstavy, rôzne zábavno-vzdelávacie podujatia, semináre pre knihovníkov a pedagógov, festivaly, projekty,.....

Chcete patriť do nášmu tímu čitateľov? Tak dovidenia v Knižnici pre mládež mesta Košice :-)

Back to top